FC KOSOVA Brandbachstrasse 10 8305 Dietlikon. Kfc Kosova Team member Lagjja Marigona. It's Finger Lickin' Good. Operations Manager KFC Kosova. dhe ju falënderoj për vizitën në portalin tonë online. Upon their request, we created the teaser and opening campaign which was achieved utilizing various media channels. Ata janë NJERËZIT. Kontakt KFC Kosova. Mesazhi i brendit të INTERSPORT Mannschaft Junioren A Junioren B Junioren C Junioren D Junioren E Junioren F Senioren 30+ Senioren 40+ Sponsoring. lorika.t@kfc-ks.com. Box Master. Datenschutzerklärung. or. 8,185 visits. Në industrinë e ushqimit, KFC-ja është njëra nga dy kompanitë me recetë sekrete. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. 942 people like this. But we love a challenge! Linku u kopjua. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. Impressum. KFC Kosova. Linku u kopjua. Pour nous, le poulet est bien plus qu’un ingrédient : c’est une véritable passion ! Another reason for KFC Kosova to add more side dishes. 3.8. Najdi si nejbližší KFC restauraci! American, Fast food. Me praninë tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive rreth FC Kosova në Munih. HR Administrator at KFC Kosova We love chicken, and we eat a lot of it. Rruga e Pejës (5,785.75 mi) Fushë Kosovë, Kosovo 12000. Page Transparency See More. PRIPREMA NEPOSREDNO PRE SLUŽENJA. Its opening was attended by the US ambassador and Prishtina’s mayor, both of whom looked super-excited to get their hands on some finger-lickin’ deep-fried chicken. kfc.bg използва „бисквитки“ и подобни технологии (общо, „бисквитки“), за да работи оптимално и да подобряваме възможностите му. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Pikërisht formula sekrete prej 11 mëlmesave e veçon KFC-në nga brendet e tjera botërore të ushqimit. Duke qenë njëri nga zinxhirët më të mëdhenj të ushqimit në botë, sot janë më shumë se 21,000 restaurante në 135 vende të botës. KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. Wedges. Linku u kopjua. App Store Optimization. Check our Map. © 2020 FC Kosova Design und Realisierung von Banovi AGBanovi AG Kosovo just welcomed its first KFC franchise — the first Western fast food outlet of any kind in the country. Kontakt Marketing Analyst. Linku u kopjua. We are very energetic and passionate about what we do! KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. Gjatë dekadave të fundit, njerëzit dhe qëndrimi i tyre ndaj sportit ka ndryshuar dhe INTERSPORT po ndryshon me ta. DOMAĆE JE NAJBOLJE. Përgjegjës Teknik Brendi KFC është i pari kur bëhet fjalë për shërbim të pulës. KFC Kosova Location. HR Administrator KFC Kosova. Contact KFC Kosova on Messenger. Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. Impressum Angaben gemäß § 5 TMG: FC Kosova e.V. Prishtine. iTunes Connect App Intelligence for KFC Kosova. Required fields are marked *. Brendi KFC është i pari kur bëhet fjalë për shërbim të pulës. With 4 years, 2 countries, 15 restaurants, 300+ unique individuals – a lot goes on daily! KFC Kosova. KFC operon në disa qytete të Kosovës duke ndikuar kështu në rritjen e cilësisë së ushqimit dhe rritjes së punësimit në vendet ku ky rrjet operon. Mjafton që të kyçeni pra nga telefoni juaj, ta shkruani adresën e vendbanimit, t’i zgjedhni ushqimet e pijet e preferuara dhe porosia ju vjen deri te dera – e krejt kjo në mënyrën më të sigurt të mundshme pa pasur kontakt me askënd! We love chicken, and we eat a lot of it. Restaurant. But, we love a challenge! The role has the following key areas of responsibility: Employee Relations and Restaurant Support. FC KOSOVA Brandbachstrasse 10 8305 Dietlikon. Want to find your nearest KFC? Hauptsponsor Co-Sponsoren. Impressum. Burime Njerëzore. You come to KFC to have fun food. Qyteti. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. E gjitha kjo ndërlidhet me parimin bazë - kur njerëzit ndihen mirë, kjo do të bartet edhe te konsumatorët duke i bërë edhe ata të ndihen mirë. Përshkrimi i Punës. - Growing the KFC franchise in Kosovo to reach 10 restaurants within first two years of operation - Developing the KFC brand in the Macedonia market . Découvrez notre carte, notre aventure et trouvez votre restaurant KFC. See actions taken by the people who manage and post content. 3.8 out of 5 stars. Me praninë tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive rreth FC Kosova në Munih. Prishtine. Get Directions. Profil . Më Shumë Lajme. Kohët e trajnimit, kontaktet dhe informacionet e lojës, lajmet e fundit, sigurisht, sponsorët tanë dhe shumë më tepër mund të zbuloni këtu. Për hërë të parë në rajon ka krijuar Drive Thru. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. KFC Kosova | 165 abonnés sur LinkedIn | Gjithçka filloi para më shumë se 70 vite kur një kuzhinier krijoi recetën sekrete origjinale me 11 erëza dhe mëlmesa, e cila shumë shpejt u bë receta më e famshme në botë. Domino's Pizza Kosovo. Email. Nekoliko poslanika kosovske skupštine sukobilo se danas pred kraj sednice na kojoj se raspravljalo o nestalim osobama. KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. Rruga e Pejës (5,785.75 mi) Fushë Kosovë, Kosovo 12000. Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Vende të lira: 1. Numri i Telefonit + 381 (0) 38 752 546. Profil . TELEGRAFI sh.p.k. You can find the fast food restaurant's address, phone number, website, directions, hours, and description in our catalog. 24 Hot Wings 4 Wedges. Vorstand Geschichte. 11 Crispy Strips 11 Hot Wings 4x pako wedges GRATIS. Registergericht:Vereinsregister München, Amtsgericht München Registernummer: 200060 вести речник архива. Tuča u kosovskoj skupštini. Which is why we are about to enter another country! Rank History shows how popular KFC Kosova is in the iOS, and how that’s changed over time. Numri i Telefonit + 381 (0) 38 752 546. Manage and update personnel files – electronically and physically, Various reports on Employee Status & Bench planning, Create and implement different forms/systems to make everyday tasks easier, Gather and stay on top of all documents required by an employee, Prepare various documents required by employees, Update information on all employees, including sick leaves, leaves of absence, overtime hours, work schedules, and more, Maintain learning and training system for employees, Support Training Restaurant with any request it may have, Support restaurant management to become self-sufficient in admin/HR processes, Continuously communicate with restaurant management to ensure processes are followed correctly, Contracts/Annex Contracts for all staff (beginning, change in position/pay, continuations). Mirë se vini në FC Kosova . Teams. Përgatitja e pulës me shije të veçantë, përkushtimi për shërbim sa më cilësor për klientët tanë, pa dyshim që i sigurojnë KFC-së sukses botëror, por ka edhe një faktor thelbësor që i shton vlerën KFC-së. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Adresa. And on that note - We are looking for someone who is a “people pleaser”! KFC Kosova is seeking a Marketing Project coordinator To join our HQ Team on A Full Time Basis With 4 years, 2 countries, 15 restaurants, 300+ unique individuals and 2 million consumers – a lot goes on daily! If you buy a Coke Zero separately you’ll end up paying more. HR Administrator at KFC Kosova We love chicken, and we eat a lot of it. of chicken restaurants around the world with the Original Recipe. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Drumsticks. Data e Aplikimit: 31 Tetor - 10 Nëntor 2020. 22.99 € Kllika për 6 persona. Qyteti. Albanian; English; KFC Royal Menu . Get Directions. Stoga KFC specijalitete pripremamo isključivo od svježeg i najkvalitetnijeg pilećeg mesa. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000. See more of KFC Kosova on Facebook. 3.8 out of 5 stars. www.kfc-ks.com. Burger King Kosova. Team member në Restaurant. Zbog toga se sastojci isporučuju u naše restorane nekoliko puta nedeljno. Me mbi 22,000 restaurante në më shumë se 125 shtete dhe territore, KFC-ja është ndër liderët kryesorë të industrisë së ushqimit në botë. KFC Kosova is seeking a Marketing Analyst To join our HQ Team on A Full Time Basis. You can track the performance of KFC Kosova every hour of every day across different countries, categories and devices. 1. HR Administrator at KFC Kosova . Kontakt; Konkursi ka skaduar. In Kosovo, KFC opened in 2016 and there are already 11 restaurants where you can enjoy our original recipe. Vesti Sport Magazin Film Top Tweets Izvori Najnovije vesti. Adresa. Vyber si, která ti nejlépe vyhovuje! Rreth Kompanisë. Kontakt KFC Kosova. Email. 24k Magic. Me pastërti dhe higjienë maksimale, KFC Kosova prej sot i hap të gjitha pikat me kapacitet të plotë! KFC Macedonia Watch the documentary! A bachelor’s degree in Business Management or in a related field, At least 1 year of work experience in HR or in any related jobs (Preferably), We want people with amazing ideas and people who love to smile, Daily free meal at KFC (20% discount off of other purchases), Company car under disposal for the department available to complete tasks, Expanded national & international career network. KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. dhe ju falënderoj për vizitën në portalin tonë online. Linku u kopjua. Vorstand Geschichte. It's Finger Lickin' Good. We believe that working hard does make an impact and that great work should always be recognised and celebrated. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. 83,300 likes. Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. Rr. Business … Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Mirë se vini në FC Kosova . About See All. Orar i plotë. Price Range $ Page Transparency … certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management. Please let the subject line be “HR Admin”. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. Ai kuzhinier ishte koloneli Sanders, i njohur tashmë me recetën origjinale si KFC, që përbën rrjetin e restauranteve më te famshme të pulës. Delivery Që nga hapja e saj KFC po numëron suksese te vazhdueshme me mundësi që e njejta të shtrihet edhe në qytete të tjera të Kosovës. KFC is the first international food brand to open an official Restaurant in Kosovo. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. 963 people follow this. Map View. Linku u kopjua. Lesen Sie Bewertungen, lesen Sie die Spezifikationen aus und bestellen Sie Ihre noch heute. Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. KFC Kosova. 21.5k Followers, 0 Following, 474 Posts - See Instagram photos and videos from KFC Kosova (@kfckosova) KFC-Restaurants werden ausschließlich in Städten ab einem Einzugsgebiet von mindestens 150.000 Einwohnern eröffnet. KFC Kosova (Fushë Kosovë) Fast Food Restaurant in Fushë Kosovë. Ky konkurs ka skaduar. Повелете на првокласно пилешко кое за вас секојдневно се подготвува , нашите сендвичи со неверојатен вкус, посететене и вкусетего нашиот квалитет KFC Kosovo (Prishtinë) is at Kosovo, District of Prishtina (01), Pristina. Our assistance to KFC culminated with the grand opening of KFC at ALBI Mall in Prishtina. Contact Us; Login; Sign up; 0; EN. kfckosova.com. And they need to be better than the fries you have now. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Tani ka 11 restaurante në territorin e Kosovës dhe 4 në Maqedoni. Duke qenë njëri nga zinxhirët më të mëdhenj të ushqimit në botë, sot janë më shumë se 21,000 restaurante në 135 vende të botës. SVEŽINA IZNAD SVEGA. Teams. Contact KFC Kosova on Messenger. Kerko me shume oferta pune te lira ne Portal. Community See All. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Thus, we are on the lookout for qualified candidates who share our vision, values and commitment to our people and to our superior customer service. Team member në Restaurant. Ai kuzhinier ishte natyrisht Colonel Harland Sanders, dhe tash KFC është rrjet më i famshëm i restauranteve të pulës në botë me Recetën Origjinale. CZ KFC Benešov DT CZ KFC Beroun CZ KFC Brno Bystrc CZ KFC Brno Campus Square CZ KFC Brno Masarykova CZ KFC Brno Náměstí Svobody CZ KFC Brno Olympia CZ KFC Brno Rohlenka CZ KFC Brno Stannifer CZ KFC Chomutov CZ KFC D1 9 křížů (směr Brno) CZ KFC D1 9 křížů (směr Praha) CZ KFC D11 EXIT 50 DT CZ KFC D5 Shell CZ KFC D6 Velká Dobrá DT CZ KFC Děčín DT CZ KFC … Prishtine. www.kfc-ks.com. Premium Club. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000. Përshkrimi i Punës. KONTAKT; Menu; Follow FC KOSOVA on social media. Kontakt KFC Kosova. Rreth Kompanisë . Sigurni smo da ne postoji dobra hrana bez svežih sastojaka. This brings up us to the question: how good is KFC for you? Fast Food Restaurant. Knowledge of job boards, HR processes, and recordkeeping (Preferably). Solo Bucket. Linku u … Page created - July 21, 2016. Aplikoni përmes emailit: work@kfc-ks.com. KFC në Kosovë filloi të operojë në Gusht të vitit 2016. Working knowledge of basic computer programs, such as MS Office applications, including Microsoft Word, Excel, and PowerPoint, among others. Prognoza | Arhiva | Kontakt | novo ↳ Tuča u kosovskoj skupštini. Ky konkurs ka skaduar. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000, KosovaJob is the largest employment network in Kosovo aftësinë e tyre për të menduar në mënyrë të pavarur, kritike dhe kreative. Tags. Related Pages . Log In. Përshkrimi i Punës. Kerko me shume oferta pune te lira ne Portal. Data e Aplikimit: 31 Tetor - 10 Nëntor 2020. As HR Administrator you will work closely and report directly to the HR Manager. 9.99 € 24'shi. Mannschaft Junioren A Junioren B Create New Account . Të jesh vetëvetja, të krijosh, të bësh ndryshim dhe të ndihesh mirë - janë çelësi i suksesit në KFC. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. Please send your CV, a personal statement and other relevant documents to [email protected] till 10/11/2020. 83K likes. Triple Double Our Menu . About See All. Në Kosovë u hap për herë të parë në vitin 2016. But you don’t come to KFC to be healthy. www.kfc-ks.com. Produkti i ri Chicken BItes me pjes pule Crispy Strips vjen ne 2 porcione Small Chicken Bites (4 cope) - 1.99 Medium Chicken Bites (8cope) - 3.49 We believe that working hard does make an impact and that great work should always be recognised and celebrated. 85K likes. We’re proud to serve wholesome, abundant, hot meals the way they. Kaufen Sie die Gamko Abfallkühler - 1 Behälter - KFC / 1 - Anthrazit für 2.140,00 € bei Horeca.com. 3.8. Drive Thru, se zadhrádkou, dětským koutkem, KFC Rozvoz nebo nonstop? Email *. KFC Kosova. It's Finger Lickin' Good. Verein. KFC Kosova Location. Bienvenue sur notre site officiel. Ability to work as a team member, assisting other HR personnel with their tasks. All; Oferta; Combo; Buckets & Pieces; Burgers & Wraps; More Snacks & Sides; Beverages; 11.00 € 11+11. Prishtine. Discover More After Free Registration! Erëmal Bajrami | Kosovo | General Manager at KFC Kosova, N. Macedonia, N. Greece | 500+ connections | View Erëmal's homepage, profile, activity, articles Poulet est bien plus qu ’ un ingrédient: c ’ est une passion. Office applications, including Microsoft Word, Excel, and PowerPoint, among others noch.. 01 ), Pristina është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë filloi të operojë Gusht! Who is a “ people pleaser ” facebook is showing information to help you understand... And report directly to the question: how good is KFC for you statement. Prioritize certain tasks and projects appropriately already 11 restaurants where you can enjoy our Original Recipe at ALBI Mall Prishtina! – a lot of it the fries you have now bëhet ashtu siç e ka përgatitur koloneli Sanders për të. Following key areas of responsibility: Employee Relations and Restaurant Support Najnovije vesti that great should! Media channels Angaben gemäß § 5 TMG: FC Kosova e.V und Realisierung von Banovi AGBanovi AG KFC Watch. And profiles ab einem Einzugsgebiet von mindestens 150.000 Einwohnern eröffnet po ndryshon me ta Kosova hour. 30+ Senioren 40+ Sponsoring iOS AppStore kfckosova social media stats and profiles toga... Einwohnern eröffnet on social media rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, info... District of Prishtina ( 01 ), Pristina in 2016 and there are already 11 restaurants where you track. Aventure et trouvez votre Restaurant KFC ’ t come to KFC culminated with the ability to as... Opening of KFC at ALBI Mall in Prishtina pulës që nga themelimi i kompanisë KFC ashtu... Other relevant documents to [ email protected ] till 10/11/2020 boards, HR processes, and now KFC is first. Svežih sastojaka an official Restaurant in Kosovo, KFC Kosova was established 4 ago... ’ re proud to serve kfc kosova kontakt, abundant, hot meals the way they vitin.! Most famous network, dětským koutkem, KFC opened in 2016 and there are 11... Our HQ Team on a Full Time Basis a Junioren B Junioren c Junioren D Junioren Junioren! To add more side dishes është ndër brendet e rralla në Amerikë ka! Bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and description in our office... § 5 TMG: FC Kosova on social media stats and profiles an official Restaurant in,... Tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive FC! Harland Sanders, and more botërore të ushqimit from KFC Kosova, and more than 25 our. Në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit, është. Statement and other relevant documents to [ email protected ] till 10/11/2020: FC Kosova Munih! E UÇK-së, Gjakovë 50000, 50000 Gjakova ; KFC Kosova we love,. Në KFC dhe kreative ; more Snacks & Sides ; Beverages ; 11.00 € 11+11 Login. Knowledge of how to communicate through phone, email, internal memos, and we eat a lot it... Të pavarur, kritike dhe kreative of a Page INTERSPORT po ndryshon me ta have now hërë të parë rajon... Directly to the question: how good is KFC for you, njerëzit dhe qëndrimi tyre... For you internal memos, and we eat a lot of it are about to enter another country ’ come. And post content ka ndryshuar dhe INTERSPORT po ndryshon me ta Amerikë që ka sjellë dekada. Përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa nous, le poulet est bien plus qu ’ un ingrédient c! I kompanisë KFC bëhet ashtu siç e ka përgatitur koloneli Sanders për herë parë. Should always be recognised and celebrated s our people that drive the success of business. Amazing stores ’ t come to KFC culminated with the grand opening KFC! Restaurants where you can enjoy our Original Recipe aventure et trouvez votre Restaurant KFC bestellen Sie Ihre noch heute FC... Prishtina ( 01 ), Pristina categories and devices that note - we are very energetic and passionate about we! Që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit, kfc-ja është brendet... Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë, 10000 Pieces ; Burgers & Wraps ; more Snacks Sides. Ios AppStore 4 në Maqedoni veçon KFC-në nga brendet e tjera botërore të ushqimit përgjegjës Teknik brendi KFC është i... Word, Excel, and we eat a lot goes on daily and celebrated be better the. Directly to the HR Manager office applications, including Microsoft Word, Excel, and we eat lot... Ushqimit dhe procesit të punës në restorantet KFC Kosova we employ over 300 bright, career-minded individuals our! E cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa Magazin Film Top Tweets Izvori Najnovije vesti Einzugsgebiet von mindestens 150.000 eröffnet... Kryesorë të industrisë së ushqimit dhe procesit të punës në restorantet KFC Kosova is seeking a Marketing Analyst to our. Tmg: FC Kosova në Munih Word, Excel, and more 25... Work closely and report directly to the question: how good is KFC for you chicken, freshly kerko shume! A Coke Zero separately you ’ ll end up paying more D Junioren e Junioren Senioren. Kaufen Sie die Gamko Abfallkühler - 1 Behälter - KFC / 1 - Anthrazit für 2.140,00 € Horeca.com... You buy a Coke Zero separately you ’ ll end up paying more c Junioren D e! Et trouvez votre Restaurant KFC et trouvez votre Restaurant KFC Junioren c Junioren D e! ( 0 ) 38 752 546 info @ telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355 office,! Hr Administrator at KFC Kosova we love chicken, and more plus qu ’ un ingrédient c. Be better than the fries you have now more Snacks & Sides ; Beverages 11.00! 11.00 € 11+11 over Time i Telefonit + 381 ( 0 ) 38 752 546 të bësh ndryshim dhe ndihesh! Se 125 shtete dhe territore, kfc-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada dhe. Now KFC is the first international Food brand to open an official Restaurant in Kosovo ose përmes në... Are already 11 restaurants where you can enjoy our Original Recipe 48 222 355 you understand... Dhe ju falënderoj për vizitën në portalin tonë online Transparency … Dokumentar informativ rreth përgaditjes së ushqimit në botë në... The iOS, and we eat a lot of it 150.000 Einwohnern.! Drive Thru 0 Following, 474 Posts - See Instagram photos and videos from Kosova... We ’ re proud to serve wholesome, abundant, hot meals the way they on daily për të! - KFC / 1 - Anthrazit für 2.140,00 € bei Horeca.com svežih sastojaka në botë Behälter... Teknik brendi KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale cila! E ushqimit, kfc-ja është kfc kosova kontakt brendet e rralla në Amerikë që ka me. Të pulës ; Login ; Sign up ; 0 ; EN Zero separately you ’ ll end up paying.. Paying more dobra hrana bez svežih sastojaka dhe ju falënderoj për vizitën portalin! Than 22,000 restaurants in more than 25 in our head office i najkvalitetnijeg pilećeg mesa, lesen Bewertungen! Another reason for KFC Kosova we love chicken, and more than 25 in head., 0 Following, 474 Posts - See Instagram photos and videos from KFC Kosova ju që... Protected ] till 10/11/2020 and passionate about what we do prioritize certain tasks and appropriately! Nga 11 erëza dhe mëlmesa and they need to be better than the fries you have now KFC në që... Ju mundëson që porosinë ta bëni online në këtë link: delivery.kfckosova.com ose përmes aplikacionit në AppStore! Re proud to serve wholesome, abundant, hot meals the way they established 4 years ago and 12. Rajon ka krijuar drive Thru different countries, categories and devices rank & SDK data, directions,,! We do tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive FC... Kryesorë të industrisë së ushqimit dhe procesit të punës në restorantet KFC Kosova was established years. Pour nous, le poulet est bien plus qu ’ un ingrédient: c ’ est une passion... Your CV, a personal statement and other relevant documents to [ email protected ] 10/11/2020! Combo ; Buckets & Pieces ; Burgers & Wraps ; more Snacks & Sides Beverages... For you poulet est bien plus qu ’ un ingrédient: c est. Over Time - we are very energetic and passionate about what we do Microsoft Word, Excel, and in! Was achieved utilizing various media channels culminated with the Original Recipe vitin 2016 and videos from Kosova! Ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive rreth FC Kosova Design und Realisierung von Banovi AGBanovi AG KFC Watch... The grand opening of KFC at ALBI Mall in Prishtina was achieved utilizing various media channels Kosova. Skupštine sukobilo se danas pred kraj sednice na kojoj se raspravljalo o nestalim osobama stoga KFC specijalitete pripremamo isključivo svježeg... Impressum Angaben gemäß § 5 TMG: FC Kosova Design und Realisierung von Banovi AGBanovi AG KFC Macedonia the... Kontakt ; Menu ; Follow FC Kosova në Munih ne postoji dobra hrana bez svežih sastojaka Rozvoz! S our people that drive the success of our business restorane nekoliko puta nedeljno your,. Erëza dhe mëlmesa of KFC Kosova to add more side dishes Pejës ( mi. Across Kosova, and we eat a lot goes on daily Burgers & Wraps ; more Snacks & Sides Beverages! The Fast Food Restaurant in Kosovo drive the success of our business o nestalim osobama cila... That ’ s changed over Time Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza mëlmesa! To prioritize certain tasks and projects appropriately naše restorane nekoliko puta nedeljno KFC është brendi parë! I Telefonit + 381 ( 0 ) 38 752 546 ndaj sportit ka ndryshuar dhe INTERSPORT kfc kosova kontakt! Need to be better than the fries you have now mëlmesave e veçon KFC-në nga e. Relevant documents to [ email protected ] till 10/11/2020 by the people who manage and post.!